• Mersin Evden Eve Asansörlü Nakliyat , Taşımacılık

Hemen Arayın

0 537 687 63 58

İnsan hayatı boyunca aynı yerde kalma imkanını bulamayabilir. İş ve eğitim gibi durumlarda bir yerden başka bir yere taşınmak gerekir. Taşınma işi oldukça masraflı ve bir o kadar meşakkatlidir. Sizin ve ailenizin severek ve isteyerek aldığı eşyaları sizin isteğiniz doğrultusunda güvenilir bir şekilde taşıma imkanı sunmakta olan nakliyat firmaları oldukça fazladır. Mersin evden eve nakliyat firması olarak sizlere oldukça güzel hizmet vermek ve bir nakliyat firmasından beklediğiniz hizmetleri en kaliteli şekilde sunmak için çalışmaktayız.

Nakliyat Firmaları

Taşıma işlemi için gerekli uzman ekip ve ekipmanlar ile hizmetinizde olan sayıları her geçen gün artmakta oldukça fazla nakliyat firması bulunmaktadır. Eşyalarınınız zarar görmemesi ve istenilen zaman içerisinde yeni yerinizde olması için çalışılmaktadır. Büyük şehirlerde nüfusun fazla olması sebebiyle taşımacılık çok daha farklı boyutlara ulaşmış durumdadır. Mersin şehri nakliyat firması olarak ülkenin her noktasına güvenli bir şekilde taşımacılık yapmaktayız. Nakliyat firması olarak kurumsallaşmış düzeyde hizmet vermekteyiz. Kurumsal avantajlar sunarak sizler için daha iyisini yapmak için çalışmaktayız.

Profesyonel Ekip ve Kaliteli Ambalaj

Sizin ve sevdiklerinizin eşyalarını güvenli taşımak firmamızın önceliğidir. Profesyonel olarak seçilen ve işinde oldukça iyi olan personelimiz tarafından taşıma işlemi gerçekleştirilmektedir. Personelimiz iş disiplini ve ahlaki bakımdan oldukça işlerine sadık çalışanlardır. Her hangi bir problem ile karşılaşmayacağınızın teminatı şirketimiz tarafından verilmektedir. Ambalaj olarak kullandığımız malzeme piyasada olan en kaliteli koruma malzemesidir. Düşme, çarpma gibi istenilmeyen durumlara karşı özenle ambalajlanarak koruma altına alınır. Kaplama malzemesi sayesinde çizilme gibi durumların önüne geçilir. Hasar oluşması durumunda şirketimiz sorumludur ve kaybınız karşılanır.

En Uygun Yöntem ve Sigorta

Sigortaladığımız eşyalarınız taşıma sırasında zarar gördüğü taktirde kaybınız göz önüne alınarak giderilir. Taşıma işlemi için en uygun yöntem ve araç seçimi sizlerin tavsiyesi ile yapılır. Sokak ve binanın yapısı değerlendirilir. Çelik kasalı araçlarımızda asansör sistemi kullanılarak eşyalar taşınır. Araç iç dizaynı eşyaların zarar görmemesi için özellikle dizayn edilmiştir. Güvenli bir evden eve taşımacılık için hizmetinizdeyiz.

Yorum Yaz