• Mersin Evden Eve Asansörlü Nakliyat , Taşımacılık

Hemen Arayın

0 537 687 63 58

Evden eve nakliyat alanında 2000 yılında attığımız adım firmamızın taşımacılık alanında ön planda tuttuğu yüzde yüz müşteri memnuniyeti tezinde başarılı olması sebebi ile bizi bu alanda büyük bir firma haline getirdi. Esin Asansörlü Nakliyat firması olarak tek bir kamyon ile başladığımız işlerimizde bugün özellikle Mersin’de kökleşmiş bulunmaktayız.

Hizmet verdiğimiz taşıma alanında asansörlü taşıma yapmaktayız. Bu taşımanın ise birçok avantajı bulunmaktadır. Örneğin sekizinci kattan alınan eşyalarınız bir başka apartmandaki on üçüncü kata asansörlü taşıma sistemimiz sayesinde kısa sürede taşınabilmektedir. Eski yöntemler ile bu taşıma hem daha çok zaman almakta hem de daha fazla para kaybına neden olmaktadır.

Hizmet Alanlarımız

Firma olarak mersin evden eve nakliyat yapmanın yanında, ürünlerinizi büyük bir alana sahip olan son teknoloji sistemler ile donatılmış ve hijyen konusunda ödem verdiğimiz depolarımızda saklamanıza yardımcı olmaktayız. Ayrıca iş yerleri ve ofislerin taşınması, banka eşyalarının taşınması, fuar malzemelerinin taşınması ya da parça eşyalarınızın kısa ya da uzun mesafelere taşımasını yapmaktayız.

Paketleme Yöntemleri

Firma olarak eşyalarınızın taşıma esnasında herhangi bir zarar görmemesi için eşyalarınızı özenle paket yapmaktayız. Bu paketleme esnasında müşterilerden herhangi bir malzeme ya da herhangi bir ek ücret almamaktayız. Paketleme işlemine geçilmeden önce paketlenecek olan eşyanın ya da eşyaların özelliklerini kontrol etmekte ve eşyanın durumuna göre paketleme yapmaktayız. Her ürüne aynı paketleme yönteminin kullanılması eşyaların zarar görmesine neden olabileceği için eşyanın cinsine göre paketleme yapılması büyük önem arz etmektedir. Yataklar ve koltuklar gibi kumaşının zarar görebileceği malzemeler streç filmler ile sarılır iken, mobilyalar, beyaz eşyalar patpat denilen baloncuklu naylon malzeme ile sarılmaktadır. Ayrıca araçlarımızda kıyafetler için askı kasaları ve kırılabilir nitelikte olan narin eşyalarınız için de kasalar ve korumalı kolilerimiz bulunmaktadır.

Güvenli ve Sigortalı Nakliyat

Eşyalarınızın taşıma esnasında kırılma ya da kaybolma gibi olumsuz durumlar ile karşılaşma gibi durumlarda firmamız yüzde yüz garanti hizmeti vermektedir. Sözleşmemizde de belirttiğimiz gibi eşyalarınızın zarar görmesi durumunda eşyanızın değerini ödemekte ya da dilerseniz aynı eşyanın alımını yaparak size teslim etmekteyiz. Bu nedenden dolayı paketleme işlemlerini yapmadan önce firmamız çalışanları tarafından eşyalarınız incelenmekte ve eğer kırık ya da çizik gibi olumsuzluklar söz konusu ise ev sahibine bildirmekteyiz. Paketleme işlemini tüm bu işlemlerden sonra yapmaktayız. Bu aşamadan sonra ise yaşadığınız tüm olumsuz durumlarda tek sorumlu kişi tarafımızdır.

3 Yorum “Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?”

Mersin Evden Eve Nakliyat

28 Tem 2018

Mersin Evden Eve Nakliyat

Gizemli

03 Ağu 2018

TEŞEKKÜRLER ESİN NAKLİYAT…tayin nedeni ile Mardin’den-Mersin’e evimi taşıdılar ,üzerimden büyük bir yük aldılar,sadece telefonla görüştük,hiçbirşey anlatmaya gerek kalmadan tecrübeleri belli özellikle titiz bayanlar İçin yapılan ambalaj paketleme Harika birde verdikleri saatte sözlerinde duruyorlar..uzun zamandır işini layık ile yapan böle bir firma görmedim.teşekkürler.

Mersin Evden Eve Nakliyat

03 Ağu 2018

Teşekkür ederiz. Sizlerden böyle güzel yorumlar almak bizi gerçekten çok mutlu ediyor.

Yorum Yaz