• Mersin Evden Eve Asansörlü Nakliyat , Taşımacılık

Hemen Arayın

0 537 687 63 58

Genellikle evden eve nakliye esnasından en çok karşılatığımız sorunlardan biri de ütülü kıyafetlerin bozulmadan taşınması. Nakliye aracımızın içersinde askılı taşıma için özel olarak yaptırdığımız, kapalı kasa içerisinde askılıklı kabinlerimiz bulunmaktadır.

Toza ve kirlenmeye karşı gerekli tedbirler alındıktan sonra dolabınızdan alınan eşyalarınız aynı şekilde aracımız içerisinde bulunan kabinlere yerleştirilmektedir. Şehir içi de olsa şehirler arası da olsa, gidece mesafe ne olursa olsun, kırışmadan ve ütüsü hiç bir şekilde bozulmadan taşınması sağlanmaktadır.

Ayrıca, ütülü kıyafetler yalnızca evden eve nakliye için değil, diğer taşımacılık işlerinin de konusu olduğundan, giyim mağazası taşımacılığı gibi işleriniz için de komple askılıklı kabinet içerisinde ve gerekli hijyenik ortam içerisinde askılı ürün nakliyesi yapmaktayız.

İşimiz nakliye ve taşımacılık, taşıma ve taşınma söz konusu olduğu zaman her türlü destek ve hizmeti sağlayabilen nadir firmalardan biri olarak, siz değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını sorunsuzca karşılamaktan memnuniyet duyarız.

Askılı tekstil nakliyesi ve benzere taşımacılık işleriniz için bizden hizmet alabilirsiniz. Detaylar için iletişime geçiniz.

Esin nakliyat, Askılı tekstil ürünleri nakliyesi…

Yorum Yaz