• Mersin Evden Eve Asansörlü Nakliyat , Taşımacılık

Hemen Arayın

0 537 687 63 58

Taşınmak oldukça yorucu ve yıpratıcı bir eylemdir. Üstelik bu bir de farklı bir şehre taşınmak ya da işyerini taşımak ise katlanılacak sorumluluk çok büyük olur. Özellikle işyerindeki elektronik eşyaların taşınması ekstra bir sorumluluk gerektirmektedir. Aynı şekilde bir evden başka bir eve taşınırken de pek çok eşya kırılır, çizilir, bozulur. Taşınırken evi ya da işyerini toparlamak, eşyaları kamyona yüklemek ve yeni noktaya götürüp yeniden taşımak çoğu firmanın profesyonel olmadığı bir konudur.

Günümüzde lojistik ve evden eve nakliye hizmeti veren onlarca firma bulunuyor. Ancak bu firmaların pek çoğu alanında uzman olmayan, amatör kişilerden oluşuyor. Oysa eşya taşımak belli bir deneyim ve bilgi birikimi gerektirir. Öyle ki eşyaları taşıyacak olan firmanın önce bu eşyaları uygun ambalajlar ile paketlemesi ve tek tek araca yüklemesi gerekmektedir. Bunun için yine deneyimli bir ekiple çalışması şarttır. Esin Nakliyat firması tek bir araç ile çıktığı yola, her geçen gün büyüyerek devam etmiş ve evden eve, şehirden şehre taşımacılıkta öncü firma olmuştur.

Sigorta Kapsamında Taşıma Hizmetleri

Özellikle bankalar, marketler, beyaz eşya firmaları, elektronik mağazaları taşınırken eşyalarının zarar görmesini asla istemez. Bu firmalar için sigortalı taşıma hizmetleri firma tarafından sağlanıyor. Böylelikle eşyaları taşınan işyerinin gözü asla arkada kalmıyor. eşyalar üzerinden belirlenen değerin yüzde 100’ü sigorta kapsamında yer alıyor. Böylelikle taşıma esnasında eşya zarar görür ise sigorta şirketi tarafından zarar karşılanıyor.

Hepsi İçin Farklı Ambalaj

Cam eşyalar ile kullanılacak ambalajlar ile ahşap eşyalar için kullanılacak ambalajlar aynı değildir. Her biri için en uygun ambalaj türü seçilmelidir. Mersin evden eve nakliyat hizmeti veren firmalar ile dolu bir il. Ancak taşıma sırasında ambalajlamaya önem veren firma sayısı çok az. Esin Nakliyat eşyalarınızı taşıma öncesinde tek tek ambalajlar ve kırılmalarını, çizilmelerini, bozulmalarını önler. Bu nedenle işyeri taşımacılığında da en sık Esin Nakliyat tercih edilir.

Tekstil Taşıma Hizmetleri

Büyük tekstil firmaları, moda evleri, terziler ya da butikler taşınırken elbiselerin asla zarar görmesini istemez. Gelinlik, abiye, tasarım elbise gibi ürünlerin kırışması dahi çok büyük sorunlara neden olabilir. Bu nedenle elbiselerin askı sistemleri ile taşınması gerekir. Esin Nakliyat firması tekstil taşımacılığında öncü markalardan biridir. Tekstil ürünlerinin ambalajlanmasından taşınmasına kadar profesyonel bir hizmet sunar. Hiçbir ürün kırışma dahi görmeden istenilen noktaya, sağlıklı bir şekilde taşınabilir.

3 Yorum “Taşınma Stresi Sona Eriyor.”

Ahmet ADA

29 Tem 2018

Değerli Mersin Esin Evden Eve Nakliyat, öncelikle Mehmet bey ve ekibine çok teşekkür ederim. 02.06.2018 tarihinde evimi taşıdılar, adamlar profeyonel, eşyam kırılmadı, çizilmedi. çok kısa sürede mobilyalarınızı söküp, özenle paketleyip taşıyorlar, çok seriler ve gönül rahatlığı ile evinizi taşıtabilirsiniz. tekrardan çok teşekkürler…

Mersin Evden Eve Nakliyat

30 Tem 2018

Yorumunuz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz