• Mersin Evden Eve Asansörlü Nakliyat , Taşımacılık

Hemen Arayın

0 537 687 63 58

Esin Nakliyat

Mersin Esin Evden Eve Nakliyat

Firmamız sadece Mersin de değil tüm Türkiye çapında taşımacılık hizmeti vermektedir.

Aşağıda hizmetlerimiz içinde neler var onları listeleyelim.

gibi daha bir çok başlık altında toplayabiliriz. Nakliye ihtiyaçlarınızda bizimle iletişime geçmenizi önemle rica ediyoruz.

Firmamız hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıda yer alan yazı, resim ve videoları inceleyebilirsiniz. İlgi ve alakanız için teşekkür ederiz.

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_PostCarousel_Widget”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”PW_Testimonials”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”PW_Call_To_Action”][/siteorigin_widget]

Nakliye sektöründe 2000 yılından bu yana özverili ve tecrübeli hizmet sunmaktayız. Tek bir nakliye aracıyla başlayan nakliye serüvenimiz, araç filo ve asansörlü taşımacılık alanında Mersin’de lider firma olmamızı sağladı. Evden eve taşımacılık, komple ve parsiyel taşımacılık, mağaza ve fuar taşımacılık hizmetleri ile Türkiye’ nin her noktasına nakliyat hizmeti sunmaktayız.

Yenilikçi vizyonumuz ve aile şirketi olmanın verdiği prensiplerimizle kaliteli iş anlayışı, garantili ve koruyucu taşımacılık hizmetleri ile müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. Firmamız mersin evden eve nakliyat firması olarak 4 adet yük asansörü, 10 adet farklı kapasitelerde nakliye aracı ile hizmet sunmaktadır. Keşiften yerleşime kadar özenle çalışıyor, ev ve işyerlerinizi kısa sürede ekonomik fiyatlarla taşıyoruz.

Kurulduğumuz günden bu yana Mersin ve civarı ile Türkiye’nin her bölgesine evden eve taşımacılık hizmetlerinde kalite ve tecrübe sunuyoruz. Ücretsiz keşif eksperi ile taşınması gereken mekan hakkında analiz yapıyor, süre ve ekonomik fiyat sunumu ile çözüm odaklı çalışıyoruz. Firmamızın sunduğu hizmetler arasında; mersin evden eve taşımacılık, banka nakliyesi, fuar alanı taşımacılığı, mağaza ve tekstil taşımacılığı, ofis taşıma, iş yeri taşıma, eşya depolama, eşya taşıma, eşya paketleme, parça eşya nakliyesi bulunmaktadır. Her bir eşyayı özel paketleme sistemimizle sarıyor, özenle taşıyor ve sigortalı nakliye kapsamında taşınılan mekana yerleştiriyoruz.

 Esin Eşya Depolama sitemleri

Evden eve taşımacılık ve nakliyat sektöründe yaptığımız başarılı çalışmalarla, alanımıza bir yenisini ekleyerek depolama faaliyetlerini gerçekleştirmekteyiz. Firmamız depo edilmesi gereken eşyaları, güvenilir şekilde ve ekonomik bütçelerle depo etmektedir. Şehir değişiklikleri, yurt dışı ziyaretleri gibi belirli veya belirsiz sürede eşyalarınız depo edilmesi gerektiğinde, farklı metrekare ve hacimlerdeki depolarımızda, eşyalarını güvenle depo ediyoruz.

Fuar alanları taşımacılığında, konser, etkinlik alanı gibi konularda depo hizmetleri ile eşyaları güvenli şekilde sözleşme dahilinde koruyor, gözetiyoruz. Çok sayıda ve farklı büyüklüklerdeki anlaşmalı depo ve antrepolarımızda eşyalarınızı depo ediyoruz. Güvenlik kameraları ile 7/ 24 kesintisiz güvenliği sağlanmakta ve sigortalı olarak saklanmaktadır.

 Esin Evden Eve Nakliye Hizmetleri

mersin evden eve nakliyatMersin’in en deneyimli firması olarak şehir içi ve şehir dışı taşımacılıklarda garantili, sigortalı ve sözleşmeli seçeneklerle eşyalarınızı nakliye ediyoruz. Asansörlü taşımacılık servisi ile yüksek katlardaki evlerinizi kolay, hızlı ve eşyalarınız zarar görmeden taşıyoruz. Beyaz eşya ve elektronik eşyalar, mobilya ve büyük ölçülerdeki eşyaların yüksek katlardan taşınmasını kolaylaştırmak ve hasarsız iş başarmak için asansörlü yük araçlarımızla hizmet sunmaktayız. Sadece evlerinizi değil, iş yeri, mağaza, işletmeler yahut sadece parsiyel taşımacılık hizmetlerinde de ihtiyacınıza yönelik taşıma sistemi ile çözümler sunuyoruz.

 Garantili Taşımacılık

Garantili nakliye hizmeti sunan firmamız, eşya keşfine gelerek tespit yapmaktadır. Tüm eşyalarınız hasarsız şekilde paketlenmekte ve olası bir hasarda maddi olarak ürün karşılanmaktadır. Eşyalarınız güvenle taşıyan firmamız garanti vererek eşya ve ürünlerinizi sigortalı olarak taşımaktadır. Sözleşmeli çalışarak, evinizin bulunduğu alandan, taşınması gereken alana hassas şekilde paketleyerek taşıma ve nakliye etme hizmetleri sunuyoruz.

 Nakliye Eşya Paketleme

evden eve nakliyat mersin

Esin nakliye olarak Mersin’de evden eve taşımacılık ve eşya paketleme farkımızla müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. Büyümemizi, gelişmemizi sağlayan ve minnet ve teşekkür sunduğumuz müşterilerimize güven ve samimiyet sunuyoruz. Eşya paketleme sistemlerinde özel battaniyeler, baloncuklu ambalajlar, koli ve plastik taşıma varilleri kullanıyoruz. Eşya eksperi ile keşif sırasında eşyaları cam ürünler, hassas eşyalar, beyaz eşyalar, mobilya grupları, mutfak gereçleri, elektronik eşyalar olarak gruplandırıyor ve her birine özel paketleme sistemi ile araçlarımıza taşıyoruz.

 Mersin Eşya Taşımacılığı

Mersin Evden Eve Taşımacılık

Özenle sardığımız eşyaları taşıma personellerimiz ve yük asansörlerimizle taşıyoruz. Asansörlü araç sistemleri ile 18. kata kadar taşımacılık faaliyetleri gerçekleştiriyor, özel kolilerde gruplandırılmış ve sigortalı eşyalarınızı zarar görmeyecek şekilde taşıyoruz. Ev ve iş yerlerinden alınan eşyalar, araçlara taşınarak, nakliye edilen mekana yine aynı titizlikle taşınmakta ve sözleşme dahilinde yerleştirilmektedir. Sizler hiçbir şeye dokunmadan biz, tüm nakliye işlerinizi yapıyor, evinizi yerleştiriyoruz.

Askılı Tekstil Taşımacılığı

Giyim ve tekstil sektörüne sunduğumuz hizmetler dahilinde askılı tekstil taşımacılığı ile kaliteli hizmet sunmaktayız. Tekstil taşımacılığı için özel olarak tasarlanmış araç için kasalarımızla, ürünlerinize zarar gelmeden nakliye gerçekleştiriyoruz. Araçlarımızda bulunan kabinetler sayesinde tekstil ürünleriniz kire- toza bulaşmadan hatta ütüsü bile bozulmadan nakliye edilmektedir. Sadece mağaza taşımacılığında değil, evden eve nakliyatlarda da dolaplarınızdaki elbiseleri kırışmadan taşıyor, askıdan alıp, askıya takıyoruz. Sizlerin konforu için her şeyi düşünerek, özenle çalışmaktayız. Sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetleri, piyasanın en ekonomik fiyatları ile gerçekleştirmekteyiz.

Banka Taşımacılığı Esin Nakliyat Hizmetleri

En güvenli ve korunaklı taşımacılık sitemlerinden biri olan bankacılık nakliyesi, firmamızın deneyimi ve güvenilir iş anlayışıyla  garantili olarak gerçekleştirilmektedir. Banka nakliyat faaliyetlerinde banka güvenlik personeli, sorumlu personel ile birlikte daha geniş bir kadro ile taşıma ve nakliye hizmeti sağlamaktayız. Banka demirbaşları olarak masa, banko, koltuk, sandalye, dolap gibi mobilya ürünlerini paketliyor, araçlarımıza taşıyoruz. Banka kasalarını forkliftler aracılığı ve özel araçlarla, güvenlik ekibi dahilinde nakliye diyoruz. Garantili ve sigortalı olarak faaliyetini sağladığımız banka nakliye hizmetleri güven esasında gerçekleşmektedir.

 Fuar Nakliye Hizmetleri

Mersin taşımacılık firması olarak tüm yurtta fuar taşımacılık hizmetleri ile geniş bir yelpaze sunmaktayız. Sergi alanları, hediyelik eşya ve fuar alanları, yerel- ulusal ve uluslararası fuar organizasyonlarında nakliye işlerini profesyonel şekilde gerçekleştiriyoruz. Festival ve panayır alanları, konser ve etkinlik alanları, defile alanları, seminer ve kongre alanları gibi pek çok organizasyon alanında fuar nakliye hizmetleri ile müşteri memnuniyeti kazanmaktayız.

 Mersin Parsiyel Eşya Taşımacılığı

Parça yük nakliyesi olarak da bilinen serviste tek bir koli yahut istediğiniz miktarda eşyanın nakliyesini gerçekleştirmekteyiz. Şehir içi ve şehir dışında hediye eşya gönderimi, eşya dağıtımı, öğrenci evi eşyası yahut yeni aldığınız eşyaların nakliyesi için parsiyel taşımacılık olarak ekonomik fiyat avantajıyla hizmet sunmaktayız. Hangi miktarda olursa olsun eşyalarınız özenle paketlenerek, teslimat gerçekleştirilmesi gereken adrese transfer edilmektedir.

 İş Yeri ve Ofis Taşımacılığı

Hangi sektörde olursanız olun, işyeri ve çalışma ofislerinizi nakliye ediyor, eşyalarınız güvenle taşıyoruz. Ofis ve büro nakliyelerinde, sektör ve kullanılan eşyalara göre araç tahsis ediyor, ofis paketleme sistemi ile sigortalı olarak nakliye hizmetleri sağlıyoruz. Kapalı kasa araçlarımızla, büro mobilya ve ekipmanlarınızı nakliye ediyoruz. Kurulum ve montaj ekibimizle ofislerinizi hazır konuma getiriyor, hasarsız ve zarar görmeden nakliyesini gerçekleştiriyoruz.

Esin Evden Eve Taşımacılık

Referanslarımıza her yeni gün yenilerini ekliyor, nakliyat sektöründe emin adımlarla ilerliyoruz. Tek bir araçla başlayan ve şu an sektörün en iyisi olarak devam ettiğimiz bu yolda, güven ve iş başarısı sağlayarak sizlerin güven ve memnuniyetini kazanmayı sağlıyoruz. Devlet kurumları, güvenlik ve emniyet kurumları, üniversiteler, sektörünün lideri firmalar ile oluşturduğumuz referans yelpazemizle Mersin evden eve nakliyat hizmetleri sunuyoruz. Ekonomik fiyat avantajları, sözleşmeli taşımacılık ve güvenilir nakliye anlayışı ve güler yüzlü işinin ustası ekibimizle nakliye hizmeti sunuyoruz. Tek telefonunuzla keşfe geliyor, hızlı hesaplama yöntemimiz ve kısa sürede eşya taşıması sağlayarak, aynı gün içinde yerleşmenizi sağlıyoruz. Bizleri tercih ettiğiniz teşekkür ediyor, sizlerle çalışmaktan keyif duyuyoruz.

16 Yorum “Mersin Evden Eve Nakliyat”

Alaaddin GÖRGÜLÜ

27 Ağu 2017

Gerçekten işini bilen bir firma kaliteli disiplinli Çalışkan evimi Mersin’den İstanbul’a taşıdılar çok teşekkür ederim personele ve Mehmet esin beye çok ilgilendiler tavsiye ederim…

Mersin Evden Eve Nakliyat

28 Ağu 2017

Düşünceleriniz için teşekkür ederiz. Sizlere layık olmaya gayret ediyoruz.

Hakan Tel

27 Ağu 2017

Mersin evden eve nakliyat deyince gerçekten Esin Nakliyat her zaman öne çıkar. Tüm nakliye metodolojisi olarak doğru işlem yapıyorlar. Ambalaj, taşıma hepsi muntazaman yapılıyor.

Mersin Evden Eve Nakliyat

13 Eyl 2017

Memnuniyetiniz bizim icin cok önemli yeni Eviniz Hayırlı olsun güle güle oturun

Ahmet Karakoyun

13 Eyl 2017

Gerçek anlamda çok teşekkür ediyorum böyle bir titizlik böyle bir müşteri memnuniyeti görmedim antalya ya kadar eşyalarımı gününde söyledikleri saatte geldi çok teşekkür ediyorum Esin nakliyat ailesine başarılarının devamını diliyorum.

Mersin Evden Eve Nakliyat

13 Eyl 2017

Memnuniyetiniz bizim icin cok önemli yeni Eviniz Hayırlı olsun güle güle oturun

Muzaffer Esin

31 Mar 2018

Van’dan Mersine tayinim çıktı. İnternette firma ararken birden karsıma soyadım ile aynı Esin Nakliyat geldi kendileriyle görüştüm açıkcası tereddüt ettim kimseye sormadan anlaştım. Esin nakliyat ile taşınma günü geldiğinde sağolsunlar geldiler ve eşyalarımı tertemiz ambalajlayıp mobilyalarımın sökumünü ve kurulumu perofesyonel olarak yaptılar. Gerçekten iş yapılacak ve tereddütsüz bir şekilde tavsiye ederim işin hakkını verip sorunsuz teslim ediyorlar. Elinize sağlık Esin Nakliyat ailesi ve personeli.

Hüseyin Bayrak

23 May 2018

Eşyalara çok özen gosteren ve cok titiz çalışan bir firma aldığı parayı sonuna kadar ha eden firma herkese kesinlikle tavsiye ederim gosterdiginiz hizmeten dolayı cok teşekkür eder iyi calışmalar dilerim.

Mersin Evden Eve Nakliyat

23 May 2018

Hüseyin bey güzel düşünceleriniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz