• Mersin Evden Eve Asansörlü Nakliyat , Taşımacılık

Hemen Arayın

0 537 687 63 58

Her birimizin evinde kırılacak eşyaları mutlaka vardır. Tabaklar, bardaklar ve daha sayıla bilecek bir sürü şey. Tayini çıkan kişiler (öğretmenler, memurlar, polisler, doktorlar, askerler vb.) mevsimlik iş bulma, yeni bir eve taşınma gibi durumlarda olduğumuz da nakliyat firması arayışı içine gireriz. Hal böyle olunca kırılacak eşyaları paketlemek insan ağır bir strese sokar. Evde pratik bir şekilde bu kırılacak eşyaların paketlenmesi söz konusu olduğunda birkaç tavsiyede bulunmak da yararlı olacağını düşünüyoruz.

Örneğin öncelikle temizlik bakımından bu eşyaların ayıklanması gerekir. Mutfakta kullanılan kırılacak eşyalar ile evde genel olarak kullanılan cam eşyaların ayrılması gerekir. Bu eşyaların kolilere yerleştirilme işleminden ta ki , nakliyat aracına yerleştirilmesine kadar bu eşyaların ayrı ayrı konulmalıdır.

Bunlarla alakalı olarak mutfak eşyalarını ele alacak olursak şunları söylememiz gerekecektir ki öncelikle mutfakta kullanılacak eşya gruplarında, esnekliği sağlaması için odun tozu ile dolgu yapılması şarttır ve kesinlikle kimyasal ve zararlı madde içeren gazete kâğıdı vb. şeyler kullanılmamalıdır. Bu söylediğimiz malzemeler şu şekilde kullanılmalıdır; eşyayı taşıyacak materyalin tabanına talaş konularak başlanabilir. Daha sonra büyüklük olarak daha hacimli eşyalar daha önce konulmalıdır. Ayrıca taşıma materyali de ne kadar fazla olursa bu eşyaların kırılma olasılığı o kadar azalacaktır. Genel olarak evde kullanılan cam eşyalara gelecek olursak o malzemelerde özel yumuşak malzemeler ile sarılarak taşınabilir.

Firmamız Mersin Evden Eve Nakliyat hizmetinde ve diğer şehirler arası nakliyat ta tüm hijyen kurallarına uyarak sağlığınızı da önemsemektedir.

2 Yorum “Kırılacak Eşyalar Nasıl Taşınmalı”

Mustafa ÖNAL

23 May 2018

Esin nakliyat, Mersin’de evden eve nakliyat sektöründe tercih edilebilecek en iyi şirketlerden birtanesidir. Başarılarınızın devamını dilerim.

Yorum Yaz