• Mersin Evden Eve Asansörlü Nakliyat , Taşımacılık

Hemen Arayın

0 537 687 63 58

Taşımacılıkta en önemli amaç taşınan eşyaların en hasarsız şekilde yeni yerlerine ulaşmasını sağlamaktır. İmkânsız gibi görünen bu olay taşımacılıkta kullanılan yöntemler ve paketlemede kullanılan malzemelerin kalitesiyle ilgilidir.

Müşteri olarak zararsız bir şekilde taşınma çok önemlidir. Bunun için nakliyat firmalarını araştırırken haklı olarak belki de en çok bu durum düşünülüyor.

Nakliyat şirketleri ise bu olumsuz durumdan doğan ihtiyacın farkında olup yeni teknolojilerle zararı minimum seviyeye indirmeye çalışmaktadır. Bu çözümlerden bir tanesi paketlemede kullanılan köpüklerdir. Bu köpükler eşyaları çevreleyerek zarar görmesini engeller. Bir diğeri ise; inşaat sektörünün gelişmesiyle ortaya çıkan çok katlı yapılara taşınan eşyaların, asansör sistemini kullanarak taşımaktır. Bu da etkili sistemlerden birisidir. Diğeri ise paketlenecek eşyaları yerleştirdikten sonra kutuların üstüne içeriğinin yazılmasıdır. Böylelikle araca yerleştirirken ve taşınırken öncelik sırası belirlenebilir. Çözümlerden belki de en önemlisi bir nakliyat şirketi olarak etkili bir çalışma prensibi belirleyip, bu prensibe uyan özverili, çalışkan, pratik, sorumluk bilinci olan çalışanlarıyla çalışmasıdır. Bunu başaran şirket, müşteri tarafından her zaman tercih edilen ve önerilen olmayı hak eder.

2 Yorum “Hasarsız Taşımacılık”

Fendi TOR

27 Ağu 2017

Mersin esin nakliyat işini gerçekten temiz ve titizlikle yapan bir firma İzmir den mersin’e evimi tertemiz bir şekilde taşıdılar ellerine sağlık çok teşekkür ederim herkese tavsiye ederim.

Comments are closed.