• Mersin Evden Eve Asansörlü Nakliyat , Taşımacılık

Hemen Arayın

0 537 687 63 58

Bizi diğer nakliye firmalarından ayıran en büyük ayrıcalıklarımızdan biri de garantili hizmet sunmamızdır. Hem de %100 garanti, eşyalarınızı bize emanet ettiğiniz anda tüm sorumluluk tarafımıza aittir. Sözleşme içerisinde de geçen bir madde olarak, gerçek firma olduğumuzun ve işimize ne denli değer verdiğimizin ispatıdır garantili taşıma hizmet.

Eşyalarınızı yerinde inceleyen ekibimiz, taşıması yapılacak olan eşyalarınızı inceledikten sonra, nakliye işlemi için gelen personelimizle birlikte hane sahibinden bi kişinin de refakatinde ilk olarak eşyalarınızın paketlenmesi sağlanır.

Eşyaların bize emanet edildiği andan itibaren tüm sorumluluk ekibimize aittir. Pakeleme esnasında, eşyalarınızda herhangi bir kusur var ise, örneğin buzdolanındaki bir çizik veya mobilyanın bir köşesinde bulunan kırıp parça var ise ekibimiz o eşyaya müdahale etmeden derhal hane sahibine bildirir.

Daha önceden var olan sorunların firmamıza yansıtılmaması için sıkıntılı bölge müşterimize gösterildikten sonra paketleme işlemi yapılır.

Bu işlemle birlikte, yükünüz gideceği yere kadar, hatta gittiği yerde de paketlemesinin açılıp yerine yerleştirilmesinde dahi oluşacak en küçük hasar tarafımıza aittir ve sorgusuz sualsiz karşılanmaktadır.

Müşteri memnuniyeti temel prensibimizdir. Sizler, firmamızdan memnun kalmadıkça haksız kazanç elde ettiğimizi düşünerek hareket etmekteyiz. Bu nedenle, rahat ve huzurlu bir şekilde taşınmanızı ve memnun bir şekilde firmamızı anlatmanızı isteriz.

Garantili taşımacılık hakkındaki soru ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Esin Mersin Evden Eve Taşımacılık, %100 Garantili Nakliye Hizmeti.

3 Yorum “Garantili Hizmet”

MERVE AY

27 Ağu 2017

Taşınmaya karar verdiğimde kesinlikle bu fiyata bu kalitede ve bu titizlikte bir hizmet alabileceğimi düşünmemiştim. Kesinlikle evinizi daha masrafsız ve rahat taşıyamayacağınızı düşünmeyin. Hem ilgilerinden hem de iş kalitelerinden dolayı İstanbul Üsküdar’dan mersine evimi taşıyan ESİN Nakliyat mersin şubesine teşekkür ederim. Tavsiye Ederim !

Yorum Yaz