• Mersin Evden Eve Asansörlü Nakliyat , Taşımacılık

Hemen Arayın

0 537 687 63 58

Ev taşımak çok zor bir süreçtir. Bunu hemen herkes bilir. Bu sebeple, insanlar taşınma sırasında, güvenecekleri bir firmadan destek almayı isterler. Uzun yılların tecrübesine sahip olan firmamız, Esin Nakliyat pek çok kişinin güvenini kazanmayı başarmış durumdadır.

İnsanlar bu zor ve stresli anlarında özellikle bizden destek alıyorlar. Bizler ise, Mersin evden eve nakliyat konusunda müşteri odaklı hizmet anlayışımızdan asla taviz vermiyoruz. Profesyonel iş anlayışı ve deneyimli personelimiz bizleri zirvede tutuyor. Bunlara ek olarak, son teknoloji ürünü gelişmiş araçlarımız, müşterilerimizin bizleri tercih etmesini sağlıyor. Firmamız, Mersin içine ve Mersin dışına hizmet veriyor.

Mersin Şehir İçi Nakliyat

Mersin, 2 milyona yakın bir nüfusa sahiptir. Bu sebeple, sürekli nüfus hareketliliği yaşanmaktadır. Firmamız, bu noktada, müşterilerimize çözüm ortağı oluyor. Mersin’nin bir ilçesinden diğer bir ilçesine taşınacak müşterilerimizin işini oldukça kolaylaştırıyoruz. Müşterimizin, eşyalarını olması gerektiği şekilde ambalajlayarak, yeni adrese taşıyoruz. Müşterilerimiz, bizden şehir içi hizmet aldığı gibi, şehirlerarası hizmet de alıyorlar.

Mersin Şehirler Arası Nakliyat

Mersin’den bir başka kente gidecek müşterilerimizin uzun uzun düşünmesine gerek yoktur. Bu noktada yine bizden destek alabiliyorlar. Deneyimli elemanlarımız, teknolojik araçlarımız, eşyaların zarar görmeden uzak mesafelere gitmesini sağlıyor. Ancak, firmamız, yine de sağlamcıdır ve sigortalı olarak nakliyat hizmeti sunuyor. Böylelikle müşterimiz, hiçbir endişe duymadan yeni kenti ve yeni evini düşünebiliyor. Firmamız, Türkiye geneline nakliyat hizmeti vermekte ve pek çok kişinin tercihi olmaktadır.

Kaliteli Nakliyat Hizmetimiz

Firmamız, müşterilerimizin tüm beklentilerine yanıt vermektedir. Bu sayede, müşterilerimizin güvenini kazandık. İlk olarak, tecrübeli ve güler yüzlü bir ekiple çalışıyoruz. Ekibimiz, tüm eşyaları güven içinde taşınmasını sağlayacak şekilde ambalajlıyor. Ayrıca, evdeki eşyaları, banyo, mutfak, kitaplar, vb., şeklinde tasnif ediyoruz. Böylelikle, yeni adreste eşyaları bulmak zor olmuyor. Bununla birlikte, büyük eşyaları, de monte ediyor ve yeni adreste tekrar monte ediyoruz. Bu eşyaların zarar görmesini engelliyor. Elektronik eşyaları da aynı şekilde de monte ederek, yeni yerde tekrar kuruyoruz. Bu hizmetlerimizi, uygun fiyatlarla sunuyor olmamız, bizleri sektörde öne çıkıyor.

Evden Eve Nakliyat Nedir?

Evden eve nakliyat işi taşınacak olan eşyaların evden alınarak istenilen yere taşınmasıdır. Bu gibi hizmetler sadece nakliye hizmeti ile sınırlı değildir. Eşya paketleme, eşya taşıma, montaj işlemleri de nakliyat hizmeti içerisindedir. Bu nedenle nakliye firmaları seçimleriniz de donanımlı bir firmadan hizmet almak gerekir.

Nakliye öncesinde müşterilerin taleplerine göre eşyaların demontajı da yapılır. Böylelikle eşyaların zarar görmesi de engellenmiş olur. Taşınma işleminin yapılacağı adrese eşyalar tek tek yerleştirilir. Müşterilerin isteği doğrultusunda belirlenen yerlere eşyalar bırakılır. Bu nedenle Mersin evden eve nakliyat firması bu anlamda sizlere en iyi hizmeti sunan bir firmadır.

Evden Eve Nakliyat Firması Seçimi

Evden eve nakliyat hizmeti veren birçok firma bulunur. Önemli olan kaliteli hizmet vermektir. Bu nedenle firma seçimleriniz de dikkat etmeniz gereken noktalar bulunur.

  • Nakliye firması seçerken bu alanda tecrübe önemlidir.
  • Eşya taşıma ve paketleme konusunda tecrübeli olmaları gerekir.
  • Çalışan personelin bu konuda deneyimli olması önemlidir.

Nakliyat firmaları ile iletişime geçerken bu gibi durumları da göz önünde bulundurmak gerekir. Bu nedenle diğer nakliyat firmaları ile görüşüp karşılaştırmak daha sağlıklı olacaktır.

Paketleme ve Fiyat Bilgisi

Nakliye işlemleri sırasında dikkat edilen bir diğer nokta eşya paketlemedir. Eşyaların iyi bir şekilde paketlenmesi ve taşınma işleminin sorunsuz bir şekilde yapılması için bu konuda dikkatli olmak gerekir. Mersin nakliyat fiyatları genellikle eşyalara göre belirlenir. Bu anlamda eşyaların kaç adet olduğu, eşyaların kilosu çok önemlidir. Özellikle beyaz eşya ve mobilya tarzı eşyalar varsa nakliye fiyatları da artabilir.

Nakliye firmasıyla anlaşacağınız zaman sizlere eşyalar hakkında sorular sorar. Bu konuda doğru bilgiler vermeniz dahilinde sizlere fiyat verilir. Ancak bazı nakliye firmaları telefon üzerinden fiyat vermeyip gelip görmeyi tercih ediyor. Bizler de bu şekilde hizmet veren kaliteli ve güvenilir bir firmayız. Eşyaları birebir görerek daha sağlıklı fiyatlar vermekteyiz.

Bu nedenle müşterilerimizin müsait olduğu bir zamanda keşif yapmak daha mantıklı olacaktır.