• Mersin Evden Eve Asansörlü Nakliyat , Taşımacılık

Hemen Arayın

0 537 687 63 58

Mersin Evden Eve Nakliyat firması olarak sizlere bazı tavsiyelerde bulunacağız. Birçok insan bazı sebeplerden dolayı ev taşıma mecburiyetine giriyor. Bizim ülkemiz de özellikle memurlar, tayin zamanı geldiğinde bir nakliyat şirketi arama çabasına girerler.

Tüm evin ise baştan aşağı kadar toplanması gerekir. Ve hal böyle olunca bu iş insanı yorar. Ancak her işte olduğu gibi bunda da araştırmanın önemi çok büyüktür.

İlk olarak ev de artık kullanılmayan, eskimiş eşyalar atılmalı ve ayıklanmalıdır diye biliriz. Ya da böyle eşyaların satılması gerekir. Böylece gereksiz olan eşyalar ayağımıza bağ olmazlar. Daha sonra, her oda için ayrı ayrı zamanlar ayırılmalı ve tek tek paketlenmelidir. Bu hem size gruplanma anlamın da yarar sağlayacaktır hem zaman kazandıracaktır hem de paketleme konusunda size çok avantaj sağlayacaktır.

Aynı zamanda bu durum ev eşyalarını toplayacak olan elemanlara da büyük yarar sağlar. Ancak profesyonel bir ekiple çalışıldığı takdir de kafamız rahat olur.

Başka bir nokta ise beyaz eşyalar, asla ev sahibi tarafından veya eve gelen nakliyat şirket elemanları tarafından kesinlikle ama kesinlikle bilgi sahibi olmadan demonte edilmemelidir. Yetkili servisten bilgi alınmadan beyaz eşyalara dokunulmamalıdır. Eğer böyle yapmazsak beyaz eşyalara zarar verebiliriz ve bu durum da bizi maddi anlamda kötü duruma düşürebilir.

Evdeki bütün eşyaların toplanmasının ardından paketleme de kullanılan materyallerin üzerine hangi odaya ait ise onun yazılmasında da fayda vardır. Bu hem eşyaları bulmada fayda  sağlayacaktır hem de  bu materyallerin yeni evde hangi odaya yerleştirilmesi konusunda da yarar sağlayacaktır.

Ve son konuşulacak konu olarak da nakliyat şirketi seçimi olabilir. Herkesin bildiği gibi her meslek dalında işini iyi yapan ve yapmayan gruplar vardır. Nakliyat şirketini seçerken bu konuyu da göz önünde bulundurmak ta fayda var.

2 Yorum “Mersin Evden Eve Nakliyat Tavsiyeleri”

Memet Naziroglu

13 Eyl 2017

Çok titiz ve temiz taşımacılık yapıyorlar gereken islerimizi yapıp evimizi bizlere teslim ediyorlar ellerinize sağlık esin nakliyat ailesi

Yorum Yaz