• Mersin Evden Eve Asansörlü Nakliyat , Taşımacılık

Hemen Arayın

0 537 687 63 58

Sözleşme yaparak hem firmamızı hem de müşterimizi garantiye alıyoruz. En iyi Mersin evden eve nakliyat hizmeti veren şirketi olarak, tüm şartları ortaya döküyoruz.

Sözleşme yapmamızdaki en büyük amacımız, konuşulan her şey unutulabilir fakat söylenenlerin kağıda dökülmesi ve imza altına alınması, gerek müşterimizin gerekse firmamızın sözünün arkasında durması gerektiğini ortaya koymaktadır.

Sözleşme içeriği olarak, standart hükümlerin yanı sıra, müşterimizin özel bir isteği olursa, paketlemenin yalnızca eşyalarımıza özel olması ve paketlenen malzemelerin tekar sökülmemesi veya naylon patpatların iki kat sarılması vb. gibi, bu gibi özel istekler ve firmamızın bunun için müşteriden talep edeceği ek maliyet veya isteği de bellirtilir ki yapılan işlem sonrası her iki taraf için de sorunsuz bir taşımacılık işlemi olsun.

Nakliye Sözleşmesi yapmadan hizmet vermemek firmamızdan çok müşterilerimizi koruma amaçlıdır. Bu nedenle, hangi firma ile taşınıyorsanız mutlaka işinizi garanti altına almanızı öneririz.

MERSİN EVDEN EVE NAKLİYE

One Reply to “Sözleşmeli Taşımacılık”

Harun Binici

27 Ağu 2017

İzmir Çeşme’den MERSİN pozcuya ilçesine tamamen kırılacak ürünlerden oluşan eşyalar gönderdim. Tek bir tanesinde dahi hasar yoktu ve zamanında teslim edildi. Verilen hizmetten ve özellikle şirket sahibinin ilgisinden çok memnun kaldık.ESİN nakliyat’a çok teşekkürler.
Tavsiye Ederim !

Yorum Yaz