• Mersin Evden Eve Asansörlü Nakliyat , Taşımacılık

Hemen Arayın

0 537 687 63 58

Birçoğumuz bazı sebeplerden dolayı ev taşıma mecburiyetine giriyoruz. Bizim içinde yaşadığımız ülkede özellikle kamu personeli, tayin zamanı geldiğinde bir nakliyat şirketi aramaya başlar. Ve daha birçok taşınma durumunda kaldığımız hal sayabiliriz.

Böylece tüm evin ise baştan aşağı kadar toplanması gerekir. Ve böyle olunca bu iş insanı fazlasıyla yorar. Ancak her işte olduğu gibi bunda da araştırmanın önemi çok ama çok fazladır.

Öncelikle evimiz de artık kullanılmayan, eski olan eşyaların atılması ve ayıklanması gerekir diye biliriz. Böylece gereksiz olan eşyalar ayağımıza bağ olmazlar. Daha sonra, her oda için ayrı ayrı vakit ayırılmalı ve tek tek paketlenip, kolilen melidir. Bu hem size eşyaların gruplanması anlamın da yarar sağlayacaktır hem zaman kazandıracaktır hem de paketleme konusunda avantaj.

Aynı zamanda bu durum ev eşyalarını toplayacak olan nakliyat şirketi elemanlarına da büyük kolaylık sağlar.

Başka bir nokta ise beyaz eşyalara, asla ev sahibi tarafından veya eve gelen nakliyat şirketi elemanları tarafından kesinlikle bilgi sahibi olmadan dokunulmamalıdır. Markanın yetkili servisinden bilgi alınmadan bu eşyalara dokunulmamalıdır. Eğer böyle yapmazsak beyaz eşyalarımız zarar görebilir ve bu durum da bizi maddi bakımdan kötü duruma düşürebilir.

Evdeki bütün eşyaların toplanmasının ardından paketleme de kullanılan materyallerin üzerine hangi odaya ait ise onun yazılmasında fayda vardır. Bu işlem  hem eşyaları bulmada fayda  sağlayacaktır hem de  bu materyallerin yeni taşınılacak evde nereye yerleştirilmesi konusunda da yardım edecektir.

One Reply to “Önemli Uyarılar”

WebStar

21 Nis 2018

Kaliteli bir firma. Emeği geçenlere teşekkür ederim.

Yorum Yaz