• Mersin Evden Eve Asansörlü Nakliyat , Taşımacılık

Hemen Arayın

0 537 687 63 58

Evden eve taşımacılık sektörü ile ilk tanışmamız 2000’li yılların başında oldu.

İlk olarak, bir araçla nakliye işine adım attık. Daha sonra, sermayemizi genişleterek, kadromuza yeni araçlar ekledik. Tabi ki müşterilerimizin de bize destek olması ve bizi tercih etmesi büyümemizdeki en büyük etken.

Şimdi ise, çok sayıda nakliye aracımız ve yük asansörlerimizle birlikte aynı anda bir çok yerde hizmet sağlayabilmeteyiz.

Tek bir nakliye aracı ile çıktığımız bu yolda yılmadan, sıkılmadan ve her türlü zorluğun üstesinden gelerek bu günlere geldik.

Bu günlere gelmemizde katkısı olan siz değerli müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz. Esin Nakliyat, bir aile şirketidir ve tüm müşterilerimiz de bu ailenin bir parçasıdır.

Mersin evden eve nakliye iş ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda, tüm sermayemizle emrinize amadeyiz. An itibarı ile 4 adet yük asansörümüz ve 10 adet şehir içi ve şehirler arası nakliye aracımız ile kesintisiz taşımacılık hizmeti sunuyoruz.

Sizler de tüm bu hizmetlerden (sözleşme, sigorta, garanti ve uzman ekip) faydalanmak isterseniz, hem de rakiplerimize göre daha ekonomik fiyata, hemen bizimle iletişime geçiniz.

Esin Asansörlü Nakliyat.

5 Yorum “Hakkımızda”

Cezmi Ertem

27 Ağu 2017

Ankaradan mersine tayınım cıktı nakliyat ıcın turlu turlu söylentiler duydum gerçekten cok kararsız kaldım taki bi arkadaşımın Mersin Esin Nakliyat onermesine kadar işin hakkını vererek yapan temiz durust bı fırma eşyalarımı tertemiz bı sekılde mersıne getırdıler herkese tavsiye ederim.

Salih ÖZ

02 Eyl 2017

Gerçekte konusunda çok başarılı bir firma. Esin Nakliyat ekibine teşekkür ediyorum.

Niyazi Kurum

18 Eki 2017

Mersin de evden eve nakliyat hizmeti aldım. Araçları ve diğer hizmet kalitesi olarak ben çok beğendim. Ayrıca dikkatli taşıma süreciyle eşyalar ve mobilyalar zarar görmedi. Tekrar nakliyat ihtiyacım olursa sizi seçerim. Fiyatlarda verilen hizmete göre gayet uygun. Güvenilir insanlar. Teşekkürler.

Mersin Evden Eve Nakliyat

26 Nis 2018

İyi dilekte bulunan değerli müşterilerimize teşekkür ederiz.

Yorum Yaz