• Mersin Evden Eve Asansörlü Nakliyat , Taşımacılık

Hemen Arayın

0 537 687 63 58

Ev taşıma hizmeti veren firmalar uzman personel ile profesyonel hizmet verirler. Ev taşıma işlemi detay gerektiren yorucu bir iştir. Bu yorucu iş nakliye firmaları ile artık daha kolay hale gelmiştir. Taşıma işinde önemli olan eşyaların zarar görmeden güvenle taşınmasıdır. Silifke evden eve nakliyat firmamız ev taşıma işinde sigortalı hizmet verir. Sadece özel eşyalarınızı alarak geri kalan her işinizi firmamızın deneyimli personellerine bırakabilirsiniz. Firmamız eşyalarınızı her türlü kırılma ve zarara karşı en ehemmiyetli şekilde depolar. Firmamızın verdiği hizmetler hakkında bilgi alma için iletişim numaralarını aramanız gerekir.

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Firmamız eşya taşıma işleminden önce ücretsiz olarak ekspertiz hizmeti verir. Ekspertiz hizmeti profesyonel taşımacılık hizmetinin ilk aşamasıdır. Bu doğrultuda eşyalarınızın değerini belirler ve zarar görmemesi adına gerekli önlemleri alırız. Bu sayede hem firmamız hem de siz değerli müşterilerimiz oluşabilecek sorunlara karşı birlikte önlem almış oluruz. Taşınacak eşyanın boyutu, nasıl taşınacağı, fiyatı gibi konular ücretsiz ekspertiz hizmeti ile belirlenir. Eşyalar hangi araçlar ile taşınacaksa önceden planlanır. Firmamız her eşya türüne uygun araç kullanarak taşıma işini ciddiye alır ve profesyonel bir hizmet sunar.

Sigortalı Taşımacılık Hizmeti

Evden eve eşya taşırken ve ya ofisinizi taşırken mutlaka sigortalı hizmet almak gerekir. Eşya taşıma işleminde oluşabilecek zarar Mersin evden eve nakliyat firmamız tarafından karşılanır. Firmamız eşyaları türüne ve boyutuna göre koruyucu kılıflara sararak taşıma işlemini gerçekleştirir. Eşyalar asansör sistemi ile taşınarak eşyaların zarar görmesi engellenir.

Taşınan her eşya kayıt altına alınır. Verilen adrese eşyalar aynı sistem ile taşınır ve koliler açılarak yerine yerleştirilir. Eşya taşıyacak personel deneyimli olup hızlı ve güvenli hizmet verir. Firma evden eve taşıma, ofis aşıma, banka taşıma, askılı tekstil nakliyesi, fuar nakliyesi, parça eşya nakliyesi ve depolama gibi hizmetleri de verir. Sektörde yaklaşık 20 yıllık tecrübesi ile profesyonel hizmet arayanların ilk adresi firmamız dır. Taşıma işi öncesinde randevu almanız gerekir.

Askılı Tekstil Nakliyesi

Genellikle firma olarak evden eve nakliyede en çok karşılaştığımız sorunların başında kıyafetler geliyor. Çünkü kıyafetlerin ütülerinin bozulmadan taşınması ve tozlan maması gerekir. Bunun için firmamız müşterilerine destek olmak adına taşıma araçlarımızın içine kapalı kasalarda askılı kabinler yaptırmıştır.

Nakliye Ücretleri

Nakliye ücretleri taşınacak eşya ve eşyaların hangi kata çıkacağı ile doğru orantılıdır. Bunun yanında ofis eşyası olması ya da fuar nakliyesi olması gibi etkenler nakliye ücretlerini etkiler. Ayrıca şehirler arası nakliye fiyatları da farklılık gösterir. Bu konuda detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

Yorum Yaz