• Mersin Evden Eve Asansörlü Nakliyat , Taşımacılık

Hemen Arayın

0 537 687 63 58

Kurumsal bir yapıya sahip olan taşıma şirketimizin faaliyetleri kapsamında, evden eve eşya nakliyesi, ofis ve iş yeri taşıma hizmetleri, eşya depolama, araç nakli gibi taşıma işlemlerini standart üstü kalitede, noksansız biçimde sunuyoruz. Profesyonel çalışma ilkelerine sahip olan firmamızın, öncelikleri arasında kaliteli hizmet, güler yüzlü yaklaşım, şeffaf çalışma, güven, dürüstlük ve sorunsuz nakliye bulunuyor. Bu esas ve ilkeler kapsamında firma olarak Mersin evden eve nakliyat konusunda çalışmalarımızı yürütüyor, ücretsiz sunulan ekspertiz hizmeti tarzı ekstra avantajları da firma olarak bizden hizmet talep eden müşterilerimize sağlıyoruz.

Firmamızdan Verilen Hizmetler

Firma olarak, tüm çalışmalarımızın odağında en kaliteli hizmeti sorunsuz olarak sunmak yattığından, bu kapsamda taşıma işinde özel donanımlı araçlarla çalışıyoruz.

Taşıma konusunda uzman personelimizle sizlere sunduğumuz bu hizmetler içerisinde ise;

  • Evden eve eşya taşıma ve bu eşyaların kurulumu,
  • İş yeri veya Ofis taşıma işleri,
  • Eşya depolama hizmeti
  • Şehirler arası ve şehir içi nakliye çalışmalarını,

Kusursuz bir biçimde yerine getiriyoruz. Müşterilerimizin güveni ve memnuniyeti adına son derece titiz olarak çalışıyoruz.

Ücretsiz Ekspertiz İmkanı

Firma olarak, sektörde başarımızı doğru planlama ve özenli çalışmaya borçluyuz. Bu kapsamda işin doğru planlanabilmesi ve çalışma esaslarının eksiksiz olarak belirlenebilmesi için ücretsiz şekilde ekspertiz imkanını taşınmayı düşünen müşterilerimize sunuyoruz. Bu ekspertiz çalışmasıyla taşınılacak eşyaları bulundukları konumda görüyor, taşımaya lüzumlu paketleme malzemesinden taşıyacak eleman sayısına, taşımada kullanılacak araçtan taşıma asansörü kurulumuna dek her türlü ihtiyacı tespit ediyor ve müşterilerimizin isteklerini de bu aşamada alıyoruz. Bu istek ve ihtiyaçlara göre ise planlama ve çalışma esaslarını belirleyerek, mükemmel nakliye hizmetlerini sunuyoruz.

Paketleme Hizmetlerimiz

Eşya paketleme alanında ise bu konuda uzman bilgisine sahip çalışanlarımızla sizlere hizmet veriyoruz. Sökülebilir nitelikli modüler eşyaların demonte işlemlerini gerçekleştirerek, eşyaların sahip oldukları özel hassasiyetlerine göre paketleme işlemlerini de uygun malzeme ile yapıyoruz. Eşyalarınıza özel seçilen koli, ambalaj, naylon ve paketleme malzemeleri ile paketlemelerinin bitirilmesinin ardından taşıma yapılacak araçların içerisine özenli şekilde istiflenmesini de gerçekleştiriyoruz. Eşyaların özellik ve durumlarına göre yapılan bu araca yerleştirme işinde de uzman olan çalışanlarımız ile her eşya tam da olması gereken yere konuluyor.

Sorunsuz Hizmet Yaklaşımı

Eşyaların taşımasını da aynı özenle yürüten firmamız ile hedef noktaya gelen ve yeni yerlerine taşınacak eşyaların yerleştirilme işlemlerini de mekanın şartlarına ve sizin isteklerinize göre yapıyoruz. Bu aşamada kurulumu ve montesi gereken her tür eşya için bu işlemleri yerine getiriyor ve taşınmanın eksiksiz sonuçlanmasını sağlıyoruz. Firma olarak eşya ve ev durumuna göre kullanılması uygun olan yerlerde eşya asansörleri ile taşımayı gerçekleştiriyor, teknolojik gelişmeleri işimize entegre ediyoruz. Firma olarak hem hızlı hem verimli hem de kaliteli taşıma işlemlerini oldukça uygun fiyatlar dahilinde müşterilerimize sunuyoruz. Hassasiyet ile yürüttüğümüz çalışmalarımızda sorunsuz taşınma garantisi veriyoruz.

Sigortalı Nakliye

Nakliye çalışmalarımızın tümünde gerekli güvenlik önlemlerine odaklı çalışıyoruz. Bu bağlamda eşya paketlemeden eşya taşımaya kadar özenle ve sorunsuz çalışıyoruz. Eşya nakliyesinde kullandığımız araçların bakımlarını ve servislerini sürekli olarak takip ediyoruz. Taşıma araç kasalarının, toz, nem ve benzeri maddelerden etkilenmemesi için gerekli yalıtımlarına özel önem veriyoruz. Sigortalı şekilde gerçekleştirdiğimiz taşıma işlemleri ile eşyalarınızı güvenceye alıyoruz. Taşıma sektöründe meydana gelen her tür yeniliği takip ederek, bu yeniliklerden çalışmalarımızda maksimum düzeyde faydalanıyoruz. Uygun ve ekonomik maliyet ile yürüttüğümüz çalışmalarımız ile fark oluşturan bir firma olmayı başarıyoruz.