Taşınma Stresi Sona Eriyor.

Taşınmak oldukça yorucu ve yıpratıcı bir eylemdir. Üstelik bu bir de farklı bir şehre taşınmak ya da işyerini taşımak ise katlanılacak sorumluluk çok büyük olur. Özellikle işyerindeki elektronik eşyaların taşınması ekstra bir sorumluluk gerektirmektedir. Aynı şekilde bir evden başka bir eve taşınırken de pek çok eşya kırılır, çizilir, bozulur. Taşınırken evi ya da işyerini toparlamak, eşyaları kamyona yüklemek ve yeni noktaya götürüp yeniden taşımak çoğu firmanın profesyonel olmadığı bir konudur.

Günümüzde lojistik ve evden eve nakliye hizmeti veren onlarca firma bulunuyor. Ancak bu firmaların pek çoğu alanında uzman olmayan, amatör kişilerden oluşuyor. Oysa eşya taşımak belli bir deneyim ve bilgi birikimi gerektirir. Öyle ki eşyaları taşıyacak olan firmanın önce bu eşyaları uygun ambalajlar ile paketlemesi ve tek tek araca yüklemesi gerekmektedir. Bunun için yine deneyimli bir ekiple çalışması şarttır. Esin Nakliyat firması tek bir araç ile çıktığı yola, her geçen gün büyüyerek devam etmiş ve evden eve, şehirden şehre taşımacılıkta öncü firma olmuştur.

Sigorta Kapsamında Taşıma Hizmetleri

Özellikle bankalar, marketler, beyaz eşya firmaları, elektronik mağazaları taşınırken eşyalarının zarar görmesini asla istemez. Bu firmalar için sigortalı taşıma hizmetleri firma tarafından sağlanıyor. Böylelikle eşyaları taşınan işyerinin gözü asla arkada kalmıyor. eşyalar üzerinden belirlenen değerin yüzde 100’ü sigorta kapsamında yer alıyor. Böylelikle taşıma esnasında eşya zarar görür ise sigorta şirketi tarafından zarar karşılanıyor.

Hepsi İçin Farklı Ambalaj

Cam eşyalar ile kullanılacak ambalajlar ile ahşap eşyalar için kullanılacak ambalajlar aynı değildir. Her biri için en uygun ambalaj türü seçilmelidir. Mersin evden eve nakliyat hizmeti veren firmalar ile dolu bir il. Ancak taşıma sırasında ambalajlamaya önem veren firma sayısı çok az. Esin Nakliyat eşyalarınızı taşıma öncesinde tek tek ambalajlar ve kırılmalarını, çizilmelerini, bozulmalarını önler. Bu nedenle işyeri taşımacılığında da en sık Esin Nakliyat tercih edilir.

Tekstil Taşıma Hizmetleri

Büyük tekstil firmaları, moda evleri, terziler ya da butikler taşınırken elbiselerin asla zarar görmesini istemez. Gelinlik, abiye, tasarım elbise gibi ürünlerin kırışması dahi çok büyük sorunlara neden olabilir. Bu nedenle elbiselerin askı sistemleri ile taşınması gerekir. Esin Nakliyat firması tekstil taşımacılığında öncü markalardan biridir. Tekstil ürünlerinin ambalajlanmasından taşınmasına kadar profesyonel bir hizmet sunar. Hiçbir ürün kırışma dahi görmeden istenilen noktaya, sağlıklı bir şekilde taşınabilir.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Evden eve nakliyat alanında 2000 yılında attığımız adım firmamızın taşımacılık alanında ön planda tuttuğu yüzde yüz müşteri memnuniyeti tezinde başarılı olması sebebi ile bizi bu alanda büyük bir firma haline getirdi. Esin Asansörlü Nakliyat firması olarak tek bir kamyon ile başladığımız işlerimizde bugün özellikle Mersin’de kökleşmiş bulunmaktayız.

Hizmet verdiğimiz taşıma alanında asansörlü taşıma yapmaktayız. Bu taşımanın ise birçok avantajı bulunmaktadır. Örneğin sekizinci kattan alınan eşyalarınız bir başka apartmandaki on üçüncü kata asansörlü taşıma sistemimiz sayesinde kısa sürede taşınabilmektedir. Eski yöntemler ile bu taşıma hem daha çok zaman almakta hem de daha fazla para kaybına neden olmaktadır.

Hizmet Alanlarımız

Firma olarak mersin evden eve nakliyat yapmanın yanında, ürünlerinizi büyük bir alana sahip olan son teknoloji sistemler ile donatılmış ve hijyen konusunda ödem verdiğimiz depolarımızda saklamanıza yardımcı olmaktayız. Ayrıca iş yerleri ve ofislerin taşınması, banka eşyalarının taşınması, fuar malzemelerinin taşınması ya da parça eşyalarınızın kısa ya da uzun mesafelere taşımasını yapmaktayız.

Paketleme Yöntemleri

Firma olarak eşyalarınızın taşıma esnasında herhangi bir zarar görmemesi için eşyalarınızı özenle paket yapmaktayız. Bu paketleme esnasında müşterilerden herhangi bir malzeme ya da herhangi bir ek ücret almamaktayız. Paketleme işlemine geçilmeden önce paketlenecek olan eşyanın ya da eşyaların özelliklerini kontrol etmekte ve eşyanın durumuna göre paketleme yapmaktayız. Her ürüne aynı paketleme yönteminin kullanılması eşyaların zarar görmesine neden olabileceği için eşyanın cinsine göre paketleme yapılması büyük önem arz etmektedir. Yataklar ve koltuklar gibi kumaşının zarar görebileceği malzemeler streç filmler ile sarılır iken, mobilyalar, beyaz eşyalar patpat denilen baloncuklu naylon malzeme ile sarılmaktadır. Ayrıca araçlarımızda kıyafetler için askı kasaları ve kırılabilir nitelikte olan narin eşyalarınız için de kasalar ve korumalı kolilerimiz bulunmaktadır.

Güvenli ve Sigortalı Nakliyat

Eşyalarınızın taşıma esnasında kırılma ya da kaybolma gibi olumsuz durumlar ile karşılaşma gibi durumlarda firmamız yüzde yüz garanti hizmeti vermektedir. Sözleşmemizde de belirttiğimiz gibi eşyalarınızın zarar görmesi durumunda eşyanızın değerini ödemekte ya da dilerseniz aynı eşyanın alımını yaparak size teslim etmekteyiz. Bu nedenden dolayı paketleme işlemlerini yapmadan önce firmamız çalışanları tarafından eşyalarınız incelenmekte ve eğer kırık ya da çizik gibi olumsuzluklar söz konusu ise ev sahibine bildirmekteyiz. Paketleme işlemini tüm bu işlemlerden sonra yapmaktayız. Bu aşamadan sonra ise yaşadığınız tüm olumsuz durumlarda tek sorumlu kişi tarafımızdır.

Türkiye Çapında Güvenli Nakliyat

İnsan hayatı boyunca aynı yerde kalma imkanını bulamayabilir. İş ve eğitim gibi durumlarda bir yerden başka bir yere taşınmak gerekir. Taşınma işi oldukça masraflı ve bir o kadar meşakkatlidir. Sizin ve ailenizin severek ve isteyerek aldığı eşyaları sizin isteğiniz doğrultusunda güvenilir bir şekilde taşıma imkanı sunmakta olan nakliyat firmaları oldukça fazladır. Mersin evden eve nakliyat firması olarak sizlere oldukça güzel hizmet vermek ve bir nakliyat firmasından beklediğiniz hizmetleri en kaliteli şekilde sunmak için çalışmaktayız.

Nakliyat Firmaları

Taşıma işlemi için gerekli uzman ekip ve ekipmanlar ile hizmetinizde olan sayıları her geçen gün artmakta oldukça fazla nakliyat firması bulunmaktadır. Eşyalarınınız zarar görmemesi ve istenilen zaman içerisinde yeni yerinizde olması için çalışılmaktadır. Büyük şehirlerde nüfusun fazla olması sebebiyle taşımacılık çok daha farklı boyutlara ulaşmış durumdadır. Mersin şehri nakliyat firması olarak ülkenin her noktasına güvenli bir şekilde taşımacılık yapmaktayız. Nakliyat firması olarak kurumsallaşmış düzeyde hizmet vermekteyiz. Kurumsal avantajlar sunarak sizler için daha iyisini yapmak için çalışmaktayız.

Profesyonel Ekip ve Kaliteli Ambalaj

Sizin ve sevdiklerinizin eşyalarını güvenli taşımak firmamızın önceliğidir. Profesyonel olarak seçilen ve işinde oldukça iyi olan personelimiz tarafından taşıma işlemi gerçekleştirilmektedir. Personelimiz iş disiplini ve ahlaki bakımdan oldukça işlerine sadık çalışanlardır. Her hangi bir problem ile karşılaşmayacağınızın teminatı şirketimiz tarafından verilmektedir. Ambalaj olarak kullandığımız malzeme piyasada olan en kaliteli koruma malzemesidir. Düşme, çarpma gibi istenilmeyen durumlara karşı özenle ambalajlanarak koruma altına alınır. Kaplama malzemesi sayesinde çizilme gibi durumların önüne geçilir. Hasar oluşması durumunda şirketimiz sorumludur ve kaybınız karşılanır.

En Uygun Yöntem ve Sigorta

Sigortaladığımız eşyalarınız taşıma sırasında zarar gördüğü taktirde kaybınız göz önüne alınarak giderilir. Taşıma işlemi için en uygun yöntem ve araç seçimi sizlerin tavsiyesi ile yapılır. Sokak ve binanın yapısı değerlendirilir. Çelik kasalı araçlarımızda asansör sistemi kullanılarak eşyalar taşınır. Araç iç dizaynı eşyaların zarar görmemesi için özellikle dizayn edilmiştir. Güvenli bir evden eve taşımacılık için hizmetinizdeyiz.

Artık Taşınmak Sorun Değil

Taşınma işi oldukça zordur. Evin veya işyerinin toplanması ve gerekli kutulara yerleştirilmesi zaman alan bir durumdur. İnsanın moralini bozan ve bir an önce yerleşme hayali kuran herkesin bu umutlarını gerçekleştiriyoruz. Mersin Evden eve nakliyat hizmetimiz ile taşınma aşamasının her noktasında sizlerleyiz. Eşyaların türüne göre ambalajlama işini bize bırakın. Uygun ambalajlama ürünlerimiz ve gerekli aletlerimizle taşınmada yardımcı oluyoruz. Esin  Nakliyat kaliteli ve güvenli taşımacılıkla en büyük destekçiniz olacaktır. Mersin’de veya herhangi bir şehre evinizi en özel ve güvenli bir şekilde biz taşıyalım.

Taşınmak Çileye Dönüşmesin

Gelişen teknoloji ile birlikte taşımacılık hizmeti de tüm donanıma sahiptir. Esin Nakliyat asansörlü taşıma araçları, kaliteli ve uygun ambalajlama sistemi ve herhangi bir zarar olduğunda sigortalı taşıma hizmeti ile siz değerli müşterilerinin tarafındadır. Kırılan veya herhangi bir sebepten ötürü zarar gören eşyaların giderilmesi veya yenilenmesi için her türlü desteği sağlıyor. Kısacası bizimle olduğunuzda taşınmak sorun olmaktan çıkıyor. Müşterilerin daha huzurlu bir ortamda taşınması için özel ekibimizle takım çalışması ile sizi bu büyük dertten kurtarmak için geliyoruz. Mersin evden eve nakliyat ile kendinizi güvende hissedin. Firmamız hakkında daha çok bilgiye ulaşmak için www.esinevdenevenakliyat.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Size Sunduğumuz Hizmetlerimiz

Esin Nakliyat Mersin haricinde tüm Türkiye’ye taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Siz kıymetli müşterilere taşınma esnasında verilen hizmetler; Şehir içi evden eve taşımacılık, bulunulan şehirden başka şehre evden eve taşımacılık, eşyaların depolanması, yükleme ve boşaltma hizmetleri, mobilya sökme ve geri kurma, uygun paketleme sistemi ile taşımacılık hizmetinde sınır tanımıyoruz.

Evden-eve, şehirden-şehre her türlü taşıma hizmetiyle bir buradayız. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyimle ilkemizden ödün vermeden tamamen müşteri memnuniyeti odaklı olarak yanınızda ve evinizde olmaya devam edeceğiz. Çünkü bize olan güveninizi hissediyoruz. İşimize verdiğimiz değer ise bize verdiğiniz değerden ileri gelmektedir.

Kaliteli hizmet ve güler yüzlü ekip sayesinde bu zamana kadar taşıdığımız her ev sahibinin yüzündeki mutluluk bizi her açıdan daha güçlü ve mutlu kılıyor. Size nerede olursanız olun biz bir telefon kadar yakınınızdayız. Bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Gerekli tüm aşamaları birlikte en iyisini yaparak aşarız.

MERSİN EVDEN EVE NAKLİYE

Sizden Gelenler

Son Yorumlar

Önemli Uyarılar

Birçoğumuz bazı sebeplerden dolayı ev taşıma mecburiyetine giriyoruz. Bizim içinde yaşadığımız ülkede özellikle kamu personeli, tayin zamanı geldiğinde bir nakliyat şirketi aramaya başlar. Ve daha birçok taşınma durumunda kaldığımız hal sayabiliriz.

Böylece tüm evin ise baştan aşağı kadar toplanması gerekir. Ve böyle olunca bu iş insanı fazlasıyla yorar. Ancak her işte olduğu gibi bunda da araştırmanın önemi çok ama çok fazladır.

Öncelikle evimiz de artık kullanılmayan, eski olan eşyaların atılması ve ayıklanması gerekir diye biliriz. Böylece gereksiz olan eşyalar ayağımıza bağ olmazlar. Daha sonra, her oda için ayrı ayrı vakit ayırılmalı ve tek tek paketlenip, kolilen melidir. Bu hem size eşyaların gruplanması anlamın da yarar sağlayacaktır hem zaman kazandıracaktır hem de paketleme konusunda avantaj.

Aynı zamanda bu durum ev eşyalarını toplayacak olan nakliyat şirketi elemanlarına da büyük kolaylık sağlar.

Başka bir nokta ise beyaz eşyalara, asla ev sahibi tarafından veya eve gelen nakliyat şirketi elemanları tarafından kesinlikle bilgi sahibi olmadan dokunulmamalıdır. Markanın yetkili servisinden bilgi alınmadan bu eşyalara dokunulmamalıdır. Eğer böyle yapmazsak beyaz eşyalarımız zarar görebilir ve bu durum da bizi maddi bakımdan kötü duruma düşürebilir.

Evdeki bütün eşyaların toplanmasının ardından paketleme de kullanılan materyallerin üzerine hangi odaya ait ise onun yazılmasında fayda vardır. Bu işlem  hem eşyaları bulmada fayda  sağlayacaktır hem de  bu materyallerin yeni taşınılacak evde nereye yerleştirilmesi konusunda da yardım edecektir.

Nakliyat Şirketlerini Kimler Kurmalı?

Başarılı ve isteğiniz gibi bir nakliyat yaptırmak zor gibi durabilir. Fakat özellikle son yıllarda ihtiyacında getirdiği bir durum olmasıyla önemli gelişmeler olmuştur. Evden eve nakliyat özellikle insanlar için yenilikçi, kaliteli, güvenilir, zamandan ve paradan tasarruf etmek büyük bir önem yer kazanmıştır. Durum böyle olunca firma sahiplerine ve çalışanlarına çok büyük sorumluluk, özveri, yenilikleri takip etme ve uygulama gibi şeyler düşüyor. Bu durum kolay gibi görünse de çok büyük araştırma ve emek isteyen bir iş.

Günümüzde nüfusun çoğalması,  inşaat sektörünün artması ve teknolojinin gelişmesiyle nakliyat sektörü önem kazanmıştır.

Nakliyatla ilgili eğitimi almamış, pratik kazanamamış ve çalışma prensibi olmayan insanların kurduğu firmaların nakliyat sektöründe uzun süre kalamadıkları, insanlara uzun süre kalıcı bir iş sağlayamadıkları ve müşterilere gereken önemi veremeyen şirkete dönüşmeleri çok açık ve olağandır. Bu olayda insanların güven duygusunu azalmasını ve taşınma olayını çok zor, masraflı, çok zaman alan ve eşyalara zarar veren bir olaymış gibi görmektedir. Fakat işini bilen, başarılı çalışma grubunu oluşturabilmiş şirketler, taşınma döneminde olan müşterilere her zaman yarar sağlamış ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde giderilmesiyle hem kendi firmalarının hem de müşterilerini mutlu etmesini sağlayabilmiştir.

Kullanılan teknoloji kalite arttırmanın yanında zamandan ve insan gücünü azaltarak daha kazançlı ve daha güvenilir bir taşınma gerçekleşebilir. Bunu da yapabilecek, başarabilecek şirket , sektörde tercih edilmeyi hak eden şirket olmayı bilmelidir.

Kırılacak Eşyalar Nasıl Taşınmalı

Her birimizin evinde kırılacak eşyaları mutlaka vardır. Tabaklar, bardaklar ve daha sayıla bilecek bir sürü şey. Tayini çıkan kişiler (öğretmenler, memurlar, polisler, doktorlar, askerler vb.) mevsimlik iş bulma, yeni bir eve taşınma gibi durumlarda olduğumuz da nakliyat firması arayışı içine gireriz. Hal böyle olunca kırılacak eşyaları paketlemek insan ağır bir strese sokar. Evde pratik bir şekilde bu kırılacak eşyaların paketlenmesi söz konusu olduğunda birkaç tavsiyede bulunmak da yararlı olacağını düşünüyoruz.

Örneğin öncelikle temizlik bakımından bu eşyaların ayıklanması gerekir. Mutfakta kullanılan kırılacak eşyalar ile evde genel olarak kullanılan cam eşyaların ayrılması gerekir. Bu eşyaların kolilere yerleştirilme işleminden ta ki , nakliyat aracına yerleştirilmesine kadar bu eşyaların ayrı ayrı konulmalıdır.

Bunlarla alakalı olarak mutfak eşyalarını ele alacak olursak şunları söylememiz gerekecektir ki öncelikle mutfakta kullanılacak eşya gruplarında, esnekliği sağlaması için odun tozu ile dolgu yapılması şarttır ve kesinlikle kimyasal ve zararlı madde içeren gazete kâğıdı vb. şeyler kullanılmamalıdır. Bu söylediğimiz malzemeler şu şekilde kullanılmalıdır; eşyayı taşıyacak materyalin tabanına talaş konularak başlanabilir. Daha sonra büyüklük olarak daha hacimli eşyalar daha önce konulmalıdır. Ayrıca taşıma materyali de ne kadar fazla olursa bu eşyaların kırılma olasılığı o kadar azalacaktır. Genel olarak evde kullanılan cam eşyalara gelecek olursak o malzemelerde özel yumuşak malzemeler ile sarılarak taşınabilir.

Firmamız Mersin Evden Eve Nakliyat hizmetinde ve diğer şehirler arası nakliyat ta tüm hijyen kurallarına uyarak sağlığınızı da önemsemektedir.

Nakliyat Prensibimiz

Bu yazımızda size Mersin’de Esin Evden Eve Nakliyat hizmetlerini hangi felsefeyle yönettiğimi açıklamaya çalışacağız.

Mersin  evden eve nakliyat hizmeti verdiğimiz süre boyunca müşteri hizmetlerine ve diğer üçüncü şahıslarla ilişkilerimizde esas aldığımız düsturu insana saygı olarak tanımlıyoruz. İnsana saygı terimini basit bir olgu olarak düşünemeyiz. Bunun içine insan hakkını ön planda tutan kaliteli hizmet vermek dürüstlükle birlikte eşlik eder. Bu sayede de Mersin Nakliyat firmaları arasında bizim yerimiz her zaman üst sıralarda olmuştur.

Firma olarak kendimi kendimizi beğenerek bu sözleri  sarf etmiyoruz  elbette.Yaptığımız tüm nakliye faaliyetlerimizde hizmet verdiğimiz gerçek yada tüzel kişi olursa olsun geçerlidir. En önemli nokta sizin kendiniz için değil, müşterilerinizin ve hedef kitlenizin sizin hakkınızdaki görünüşüdür. Bu nedenle tüm faaliyetlerimizi sizlerden gelen  geri  dönüşlerle belirliyoruz. Yani bir nesil ileride işlerimizi nasıl yapmamız gerektiğini sizin istek ve tepkileriniz belirliyor. Zaten bundan başkasını düşünmekle herhalde hizmet odaklı çalışan bir firma düşünülemezdi.

Nakliyat hizmeti vereceğimiz mekanın keşfinden tutun taşıma işi yapacağımız personel, kullanacağımız  ambalaj malzemeleri, taşıma yapacak nakliye aracı ve kullandığımız tüm kaliteli ekipmanlar sizin ihtiyaçlarınıza belirlenmektedir. Eşyalarınızı incitmeden nakletmek yaptığımız işin doğası gereği en önemli görevimizdir. Ancak bunu yaparken siz değerli müşterilerimizle kurduğumuz iletişim de bizim için hayati önemdedir. Yine sizlerle beraber karşılıklı memnuniyete dayalı hizmetimizin devam etmesini diliyoruz.

Eğitimli Nakliye Şirketi

Başarılı ve isteğiniz doğrultuda Mersin Evden Eve Nakliyat hizmeti almanız zor gibi gözükebilir. Ama son yıllarda ihtiyacında getirdiği bir durum olması nedeniyle önemli gelişmeler olmuştur. Evden eve nakliyat özellikle insanlar için kaliteli, yenilikçi, güvenilir, zamandan ve paradan tasarruf etmek büyük önem yer kazanmıştır. Durum böyle olunca şirket sahiplerine ve çalışanlarına büyük sorumluluk, özveri, yenilikleri takip etme ve uygulama gibi şeyler düşüyor. Bu olay kolay gibi görünse de büyük emek ve araştırma isteyen bir iş.

Günümüzde nüfus sayısının çoğalması,  inşaat sektörünün artması ve teknolojinin gelişmesi ile nakliyat sektörü ehemmiyet kazanmıştır. Öyle ki birçok üniversite de lojistik bölümüyle eğitim verilmekte.

Bu eğitimi almamış, pratik kazanmamış ve çalışma prensibi olmayan insanların kurduğu şirketlerin nakliyat sektöründe uzun süre kalamadıkları, insanlara uzun süre kalıcı iş sağlayamadıkları ve müşterilere gereken önemi veremeyen şirkete dönüşmeleri çok açık ve olağandır. Bu durum da insanların güven duygusunu azalmasını ve taşınma olayını zor, masraflı, çok zaman alan ve eşyalara zarar veren bir olaymış gibi görmekte. Fakat işini bilen , kendi çalışma ortamını ve başarılı çalışma grubunu oluşturabilmiş şirketler, taşınma döneminde olan kişilere her zaman yarar sağlamış ve ihtiyaçlarını en güzel şekilde giderilmesiyle  hem kendi firmalarının hem de müşterilerini mutlu etmesini sağlamıştır.

Kullanılan araçlar kalite arttırmanın yanında zamandan ve insan gücünü azaltarak daha verimli ve daha güvenilir bir taşınma gerçekleşebilir. Bunu da yapacak ,başarabilecek şirket , sektörde önde olmayı hak eden şirket olmayı bilmeli.